Rólunk

A MiVilágunk Alapítványt - amely 2011 februárjában került bejegyzésre – azért hoztuk létre, hogy az elmúlt húsz évben e területen megszerzett tudásunkkal és tapasztalatainkkal részt vegyünk az autizmussal élő gyermekek ellátásában és családjaik segítésében.

Működési helyünk: 1032 Budapest Zápor u. 59.
Fontos számunkra, hogy a hozzánk forduló családokat szakszerű tanácsokkal segítsük a harmonikus életvezetés kialakításában, ezért számukra rendszeresen szülői értekezleteket, szülőklubot és képzéseket szervezünk.

Ezeken az eseményeken meghívott szakemberek nyújtanak tájékoztatást, és adnak gyakorlati tanácsokat a családokban felmerülő problémák megoldására.

Tevékenységünk kiterjed arra is, hogy kapcsolatba lépjünk a hozzánk járó, autizmussal élő gyermekeket ellátó közoktatási intézményekkel, és a pedagógus kollégák kérésére konzultálunk a gyermek fejlesztésének lehetőségeiről.

Biztosak vagyunk abban, hogy alapítványunk tevékenysége valós társadalmi igény kielégítésére irányul, és az egészségügyi-oktatási ellátás egy ma még hiányos területén tesz jó szolgálatot.